20+ Yıldır Sizinle

MİSYON ; Her zamankinden daha yüksek bir performansla, hizmet ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

Hakkımızda

ALG METAL ; Döküm makina ve ekipmanlarının imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

2000 yılından günümüze, döküm sektörünün makinalarının imalatını yapan firmamız, üründe kalite ve müşteri memnuniyetinde zirve anlayışıyla üretimine devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;

Doğalgazlı ve elektrikli alüminyum ergitme ocakları, alüminyum eritme fırınları, alüminyum dinlendirme ocakları, meneviş fırınları, tutma ocakları, alüminyum enjeksiyon döküm robotları, Parça Alma Robotu, Otomatik Döküm Robotu, Parça Alma Robotu, Kalıp Yağlama Robotu, Kalıp Spreyleme Robotu, döküm potaları, kokil döküm presleri ve diğer yardımcı ekipmanlar yer almaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

VİZYON ; Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak, toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan, sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

counter-img-1
20

Yıldır Hizmet Vermekteyiz

counter-img-2
15

Çalışanımızla Hizmet Veriyoruz

counter-img-3
1500

Çalışma Alanımızla

counter-img-4
200

Mutlu Müşteriler

ÜRETİMDE KALİTE VE HIZ, ZAMANDAN TASARRUF.

İletişim